Вінницкий національний медичний університет ім.
М.І. Пирогова

Підвищення рівня освіти і доброї моралі є для суспільства великим благословенням.

© Джозеф Ланкастер

Замовити консультацію

    Спеціальності

    Медицина

    Стоматологія

    Фармація, промислова фармація

    Правила вступу

    Прийом іноземних громадян на навчання здійснюється на підставі:
    – міжнародних договорів України;
    – загальнодержавних програм;
    – договорів, укладених університетом із юридичними та фізичними особами.
    Абітурієнти подають до Університету такі документи:

    1. Заяву встановленого зразка;
    2. Документ (оригінал та його копію у 2-х примірниках) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
    3. Додаток (оригінал та його копію у 2-х примірниках) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності);
    4. Академічну довідку, видану іноземним / українським навчальним закладом (у разі переведення або відновлення навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);
    5. Копію паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства в 2-х примірниках (оригінал надається); 
    6. Медичний сертифікат про стан здоров’я, посвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до від’їзду на навчання в Україну, або довідку встановленого зразка, видану закладом охорони здоров’я України;
    7. Поліс медичного страхування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
    8. 8 фотографій розміром 30 х 40 мм;

    Документи, зазначені у підпунктах 1–7 цього пункту, мають бути перекладені на українську мову з нотаріальним засвідченням копії документа та його перекладу органами нотаріальної служби України.
    Документи, зазначені в підпунктах 1–4 цього пункту, повинні бути засвідчені в країні їх видачі способом, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, і легалізовані відповідною зарубіжною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
    Навчання іноземців на підготовчих факультетах, відділеннях (підрозділах) в Україні здійснюється за денною формою згідно з навчальними програмами, розробленими навчальними закладами.
    Зарахованим на навчання за денною формою іноземцям видається студентський квиток державного зразка.
    Відрахування, переривання навчання, відновлення та переведення іноземців здійснюються в порядку, як і для громадян України, на підставі наказу навчального закладу.
    Оплата освітніх послуг, що надаються навчальними закладами іноземцям, здійснюється за договорами (контрактами) за кошти фізичних або юридичних осіб.
    Періоди навчання іноземних студентів визначаються окремим наказом навчального закладу відповідно до тривалості освітніх (наукових) програм і охоплюють також термін, необхідний для вступу на наступний рівень освіти та (або) здійснення офіційного посвідчення отриманих після завершення навчання документів.
    Зарахування до університету здійснюється за результатами вступних іспитів за умови складання всіх іспитів на позитивні оцінки відповідно до критеріїв оцінювання.

    * Для отримання детальнішої інформації звертайтеся за консультацією до фахівців Статус Ко.

    Вартість

    Вартість навчання за 1 рік (англійська / українська)*

    Спеціальність: Українська Англійська
    Медицина 3700  $ 4000  $
    Стоматологія 3800  $ 4300 $
    Фармація, промислова фармація 3200 $ 3600 $
    Мовні підготовчі курси 1 700 $
    Розміщення в гуртожитку університету на рік 1 000 $
    Запрошення на навчання – одноразова оплата 100 $
    Вартість доставки DHL – одноразовий платіж 100 $
    Медичне страхування та міграційне страхування на 1 рік – одноразовий платіж 150  $
    Медичне страхування та міграційне страхування на 4 роки – одноразовий платіж 350 $
    Зустріч в аеропорту, трансфер до університету, заселення в гуртожиток / квартиру – одноразово. 100 $
    Українське повне медичне обстеження 100 $
    Послуги компанії та особистого агента на весь період навчання – одноразова оплата 400 $

    Як вступити?

    02
    Замовити запрошення
    03
    Отримати Візу
    04
    Приїзд в Україну
    05
    Вступ до ВНЗ

    Опис ВНЗ

    Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова – один із провідних медичних ВНЗ України з четвертим рівнем акредитації. В університеті реалізується розроблена концепція розвитку, згідно з якою рівень підготовки фахівців, науково-діагностичної роботи та міжнародних зв’язків відповідає стандартам галузі вищої освіти.

    Історія

    1921 р. – заснований як Вінницький фармацевтичний інститут.

    1930 р. – був реформований у Вінницький підрозділ Всеукраїнського інституту заочної медичної освіти.

    Через два роки був перейменований на Вінницький вечірній промисловий медінститут, а незабаром став відомий як Вінницький медінститут.

    1960 р. – був удостоєний імені знаменитого хірурга Миколи Пирогова.

    1984 р. – закладу було вручено орден «Знак Пошани».

    1994 р. – інститут реорганізовано в університет.

    2002 р. – отримав статус національного та незабаром був нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та ВР України.

    2021 р. – ВНМУ ім. М.І. Пирогова відзначає своє 100-річчя..

    Довишівська підготовка

    Підготовче відділення існує з 1979 року і є навчальним підрозділом університету. Мета – підготовка іноземних студентів для вступу до університету на факультети медицини, стоматології та фармації.

    Кількість абітурієнтів щорічно становить 450 осіб. За весь час підготовлено 3 552 іноземних фахівця з 93 країн Азії, Африки, Латинської Америки, США та Європи.

    Підготовче відділення готує іноземних студентів за напрямом біомедицини та дає базові знання при вступі на медичний, стоматологічний, фармацевтичний факультети та проводить спеціальний мовний курс для студентів бакалаврату відповідно до концепції освіти феномену середньої освіти.

    Навчання проходить протягом року відповідно до навчальної програми: вивчення української або російської мови, математики, інформатики, фізики, хімії, біології. Вивчення мови та базових дисциплін надає студентам інструмент для подальшого навчання у виші.

    Вишівська підготовка

    Освітня діяльність у ВНМУ ім. М.І. Пирогова здійснюється на 5 факультетах: двох медичних, стоматологічному, фармацевтичному, підготовчому для іноземних громадян.

    В університеті працюють 60 кафедр, на яких студенти навчаються за медичними, педіатричними, психологічними, стоматологічними, фармацевтичними (включно з промисловою фармацією) спеціальностями. На 19 кафедрах викладаються дисципліни теоретичного профілю, на 41 кафедрі навчання відбувається в клінічних базах.

    До викладацького складу входять 1 031 викладач, з них 678 – кандидати наук, 128 – професори і доктори наук.

    Щороку ВНЗ приймає близько 8 000 студентів, з них 1 400 – іноземні громадяни з 56 країн Європи, Азії, Африки, СНД. Підготовкою нерезидентів ВНМУ займається вже понад 50 років. Щороку університет приймає понад 20-25 делегацій представників посольств, представництв зарубіжних країн з питань наукового співробітництва та організації навчання іноземних громадян.

    Післявишівська підготовка

    Право на вступ до Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова мають всі іноземні громадяни, які отримали вищу освіту у визнаному (нострифікованому) навчальному закладі. Іноземні громадяни, які не володіють російською мовою або володіють нею не повною мірою, вивчають російську мову на підготовчому факультеті університету.

    Навчання здійснюється на факультеті післядипломної освіти (теоретичний профіль – у Вінниці, клінічне навчання – у Хмельницькому).

    Матеріально-технічна база

    Університет має сучасне технічне оснащення. Заняття проходять у конференц-залах, аудиторіях, комп’ютерних класах. До складу університету входить науково-дослідний інститут.

    Університетська бібліотека має книжковий запас понад 500 тисяч книг. Навчання передбачає стаціонарну та дистанційну форму навчання. Налагоджено співпрацю з університетами та фармацевтичними компаніями в 13 країнах Західної та Східної Європи та Сполучених Штатах.

    НДІ реабілітації осіб з інвалідністю

    Інститут було створено в 1974 році. Надає висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з обмеженими можливостями. Реалізуються спеціальні проєкти, які допомагають вирішувати проблеми, з якими стикаються люди з обмеженими можливостями. Інститут розробляє практичні програми для допомоги інвалідам в їх повсякденному житті. Ці програми часто охоплюють створення індивідуальних центрів по догляду за особами з інвалідністю.

    НДІ реабілітації осіб з інвалідністю займається розробкою теоретичних і методологічних проблем реабілітації пацієнтів з обмеженими можливостями, працює над удосконаленням системи оздоровлення осіб з інвалідністю, займається дослідженнями з основних проблем медико-соціальної експертизи та реабілітації.

    Медичний симуляційний центр

    У медичній практиці використання тренажерів, муляжів і фантомів покращує навички студентів при проведенні операцій і наданні медичної допомоги в майбутньому. Використання манекенів дозволяє розвинути більш точні навички для забезпечення безпеки пацієнта і оптимального догляду.

    Практика в сценаріях, що дублюють ситуації, з якими пацієнти можуть зіткнутися в кабінеті лікаря, медпункті, відділенні невідкладної допомоги або хірургічному відділенні, неоціненна для навчання медичних працівників тому, що робити і як реагувати в тій чи іншій ситуації.

    Медико-психологічний центр

    У МПЦ працюють психологи та психіатри, які надають психологічні та консультаційні послуги працівникам і студентам університету на час епідеміологічної ситуації. Терапевти надають індивідуальну / групову психологічну допомогу за допомогою курсів групової психотерапії. Діяльність центру спрямована на допомогу в подоланні емоційних і душевних криз під час карантину.

    Консультації безкоштовні та проводяться в режимі онлайн.

    Центр нових інформаційних технологій

    Центр нових інформаційних технологій прагне забезпечити високоякісну освіту в галузі інформаційних технологій для українських та іноземних студентів. Основна мета центру – розвиток і просування наукових досліджень в сфері IT. Він спрямований на сприяння технологічним інноваціям, впровадження нових інформаційних технологій у навчальний процес. Студенти отримують досвід роботи з інформаційними системами, мережами, програмним забезпеченням та електронною безпекою.

    Розміщення студентів

    Гуртожитки університету призначені для проживання іногородніх студентів, курсантів, інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів. Іноземні громадяни, які навчаються в університеті, заселяються в гуртожитки на загальних підставах. Також можуть бути розміщені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань, а також абітурієнти з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

    У розпорядженні студентів 6 гуртожитків. Гуртожитки №4-6 розраховані на проживання нерезидентів.

    Міжнародне співробітництво

    Викладачі кафедр залучені до виконання 73 міжнародних освітніх та наукових програм. Університет має договори про співпрацю із зарубіжними навчальними закладами Німеччини, Франції, Польщі, США, Італії, Бельгії та ін.

    ВНМУ отримав грант фонду Sparkman для проведення комплексних досліджень у медицині, підписав меморандум про спільні дослідження в області онкології з регіональною онкологічною клінікою (Україна) і WMBIO Corp. (Південна Корея). Університет регулярно бере участь у міжнародних освітніх виставках та наукових конгресах у різних країнах. Ці заходи сприяють інтеграції університету в європейську та світову системи вищої освіти.

    Досягнення

    ВНМУ схвалений Медичною радою Каліфорнії, визнаний Всесвітнім довідником медичних шкіл. Нагороджений званням «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України» та Золотою премією «Визнання року-2012».

    Відомі випускники

    • В. М. Мороз – д. мед. наук, Герой України, ректор ВНМУ імені М. І. Пирогова.
    • Б. М. Пухлик – видатний імунолог, д. мед. наук, Президент Асоціації алергологів України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
    • В. М. Казаков – заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук.
    • О. М. Юзько – президент Української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, головний лікар Чернівецького медичного центру лікування безпліддя.
    • М. П. Чорнобровий – доктор медичних наук, заслужений лікар УРСР, учасник Другої світової війни.
    • Аджмал Амір – популярний індійський кіноактор.
    • А. М. Кашпіровський – радянський психотерапевт.
    • А. В. Дубнов – народний депутат ВР IX скликання.

    Також до числа випускників ВНМУ серед іноземних громадян входять начальник військового госпіталю Панами, заступник міністра охорони здоров’я Анголи, довірений лікар президента Сирії, керівник великої кардіологічної клініки в м. Чикаго. Багато випускників-нерезидентів гідно представляють університет у майже 100 країнах світу.

    Переваги університету

    • Висококваліфікований педагогічний склад.
    • Використання високопрофесійних і передових технологій.
    • Університет пропонує велику різноманітність спеціальностей.
    • Регулярна участь у міжнародних освітніх і наукових програмах у різних країнах.
    • Має багату матеріально-технічну базу.
    • Доступна вартість оплати для студентів.
    • Визнання медичними радами інших країн.

    Офіційний сайт університету: https://foreign.vnmu.edu.ua/ru/

    Читати далі

    Популярні ВНЗ

    Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)

    Детальніше

    Вінницкий національний медичний університет ім.
    М.І. Пирогова

    Детальніше

    Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

    Детальніше

    Житомирський медичнй інститут

    Детальніше

    Львівський НМУ им. Данила Галицького

    Детальніше

    Дякуємо!

    Ваш запит прийнятий!

     

    Наші менеджери зв’яжуться з вами у найближчий час!

    error: Content is protected !!