Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

Освіта — це наш паспорт у майбутнє, оскільки завтра належить тим, хто готується до нього сьогодні.

© Малкольм Ікс

Замовити консультацію

    Спеціальності

    Медицина

    Стоматологія

    Фармація, промислова фармація

    Правила вступу

    Прийом іноземних громадян на навчання здійснюється на підставі:
    – міжнародних договорів України;
    – загальнодержавних програм;
    – договорів, укладених університетом із юридичними та фізичними особами.
    Абітурієнти подають до Університету такі документи:

    1. Заяву встановленого зразка;
    2. Документ (оригінал та його копію у 2-х примірниках) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
    3. Додаток (оригінал та його копію у 2-х примірниках) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності);
    4. Академічну довідку, видану іноземним / українським навчальним закладом (у разі переведення або відновлення навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);
    5. Копію паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства в 2-х примірниках (оригінал надається); 
    6. Медичний сертифікат про стан здоров’я, посвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до від’їзду на навчання в Україну, або довідку встановленого зразка, видану закладом охорони здоров’я України;
    7. Поліс медичного страхування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
    8. 8 фотографій розміром 30 х 40 мм;

    Документи, зазначені у підпунктах 1–7 цього пункту, мають бути перекладені на українську мову з нотаріальним засвідченням копії документа та його перекладу органами нотаріальної служби України.
    Документи, зазначені в підпунктах 1–4 цього пункту, повинні бути засвідчені в країні їх видачі способом, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, і легалізовані відповідною зарубіжною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
    Навчання іноземців на підготовчих факультетах, відділеннях (підрозділах) в Україні здійснюється за денною формою згідно з навчальними програмами, розробленими навчальними закладами.
    Зарахованим на навчання за денною формою іноземцям видається студентський квиток державного зразка.
    Відрахування, переривання навчання, відновлення та переведення іноземців здійснюються в порядку, як і для громадян України, на підставі наказу навчального закладу.
    Оплата освітніх послуг, що надаються навчальними закладами іноземцям, здійснюється за договорами (контрактами) за кошти фізичних або юридичних осіб.
    Періоди навчання іноземних студентів визначаються окремим наказом навчального закладу відповідно до тривалості освітніх (наукових) програм і охоплюють також термін, необхідний для вступу на наступний рівень освіти та (або) здійснення офіційного посвідчення отриманих після завершення навчання документів.
    Зарахування до університету здійснюється за результатами вступних іспитів за умови складання всіх іспитів на позитивні оцінки відповідно до критеріїв оцінювання.

    * Для отримання детальнішої інформації звертайтеся за консультацією до фахівців Статус Ко.

    Вартість

    Вартість навчання за 1 рік (англійська / українська)*

    Спеціальність: Українська Англійська
    Медицина 3500 $ 4500 $
    Стоматологія 4000 $ 4700 $
    Фармація, промислова фармація 3200 $ 4000 $
    Мовні підготовчі курси 1 200 $
    Розміщення в гуртожитку університету на рік 1 000 $
    Запрошення на навчання – одноразова оплата 100 $
    Вартість доставки DHL – одноразовий платіж 100 $
    Медичне страхування та міграційне страхування на 1 рік – одноразовий платіж 150  $
    Медичне страхування та міграційне страхування на 4 роки – одноразовий платіж 350 $
    Зустріч в аеропорту, трансфер до університету, заселення в гуртожиток / квартиру – одноразово. 100 $
    Українське повне медичне обстеження 100 $
    Послуги компанії та особистого агента на весь період навчання – одноразова оплата 400 $

    Як вступити?

    02
    Замовити запрошення
    03
    Отримати Візу
    04
    Приїзд в Україну
    05
    Вступ до ВНЗ

    Опис ВНЗ

    Національний медичний університет імені О. О. Богомольця – це найбільший і найдавніший навчальний заклад в Україні. У цій статті ознайомимося з історією виникнення і видатними випускниками. Подивимося, як університет функціонує зсередини і визначимося з планом дій. Гайда! /p>

    Трохи ненудної історії

    Знаходиться Національний медичний університет імені О. О. Богомольця в Києві. У місті-герої зосереджені мальовничі пейзажі, культурні та розважальні центри, виставки, бібліотеки зі старовинними книгами і багато іншого. Навіть самі кияни, які живуть тут багато-багато років, не знають усіх його сторін. Будь впевнений – з приїздом на тебе чекає багато приголомшливих відкриттів.

    Цей університет має багаторічну історію. Вигляд у нього величний і навіть дещо гордовитий. Його історія починається з появи невеликого факультету медицини, заснованого в 1841 році при вищому навчальному закладі імені Святого Володимира. На той час вчитися сюди прийшли 22 студенти. Але всього троє протрималися до випуску і отримали звання лікарів. За 70 років існування ця цифра збільшилася у понад 50 разів.

    Медфакультет, який тоді відкрився, обладнали лабораторним інвентарем із закритої у Відні медично-хірургічної академії, в якій викладали, в основному, польські професори. Лише одиниці з них мали честь працювати на медичному факультеті київського університету.

    Київський університет загалом та медичний факультет зокрема стали успішними завдяки члену комісії при Міністерстві освіти Миколі Івановичу Пирогову. Як писав він у своєму щоденнику, всі медичні факультети, і засновані, і в стані започаткування, проходили через його комісію і його руки.

    Пирогов Микола Іванович – хірург-анатом від Бога, вчений і таємний радник. Він заснував першу школу анестезії, створив перший анатомічно-топографічний атлас, першопроходець у військовій хірургії «в полях».

    Філософія Пирогова так заряджала і надихала, що тривалий час продовжувала жити в учнях і наступниках-професорах факультету В. О. Караваєві, М. І. Козлові, О. П. Вальтері.

    Караваєв бездоганно дотримувався закладених Пироговим законів хірургії. Козлов, будучи натхненним лекціями наставника, читав в університеті історію медицини. Вальтер ж, як завзятий фанат, слідував за вчителем, працював у його клініці і по можливості просував ідеї Пирогова в маси. З ініціативи Вальтера на вулиці Хмельницького було побудовано перший і єдиний у світі анатомічний театр. Сам Вальтер називав його «Храмом науки».

    Стрімкий розвиток факультету неможливо було зупинити. Незабаром при ньому відкрилася перша клініка з відділеннями акушерства, гінекології та дитячих хвороб. Звичайно, зростав заклад не один рік, а десятки, але для того часу це був великий прорив.

    Реорганізаційний процес насамкінець перетворив факультет медицини на автономний освітній інститут. Під час Великої Вітчизняної війни був евакуйований до Челябінська. Після війни інститут називають на честь Богомольця — відомого і талановитого медика, академіка.

    У наш час:

    • у 1992 році реорганізований у медичний університет імені О. О. Богомольця;
    • у середині 90-х, указом глави держави Леоніда Кучми, отримує статус національного.
    • щороку випускається понад 10 тисяч студентів;
    • щороку вступає понад 1 500 іноземних студентів з 56 країн світу;
    • тут викладають близько 1 200 осіб: академіки, професори, доктори наук;
    • у 2011 році приєднався до Великої хартії провідних університетів світу (Magna Charta Universitatum).

    Структура навчального закладу

    У структурі ВНЗ 9 напрямів:

    • 4 медичних напрями для підготовки фахівців за спеціальностями: лікувальна справа, педіатрія, медико-профілактична справа.
    • Стоматологія.
    • Фармацевтика.
    • Підготовка лікарського складу для ЗСУ.
    • Психологія.
    • Підготовка спортивних лікарів.

    На базі структури функціонують:

    • 87 кафедр
    • 2 НДІ

    Клінічні кафедри розташовуються на понад 160 базах, де щороку проходять лікування більше ніж 200 000 хворих. Тут приймають пологи, лікують діток і дорослих, допомагають інвалідам і людям з особливими потребами. Крім того, є ще й стоматологічний центр, який щороку відвідують 350 тисяч пацієнтів.

    Що доступно студентам: матеріально-технічна база

    Найбільший університет країни має 8 корпусів, лекційні аудиторії на 2 800 місць, бібліотеку з інноваційним комп’ютерним центром, стоматологічний центр на 300 крісел, портретну галерею. Крім цього, на балансі навчального закладу 7 гуртожитків та оздоровчо-спортивний табір на 407 місць.

    Міжнародні програми та нагороди

    На рахунку університету понад 40 угод з різними міжнародними організаціями. Наприклад, спільно зі шведським Каролінським інститутом є учасником PhD і Консорціуму з глобального здоров’я, входить до ЄС Erasmus +.

    Медичний університет Богомольця співпрацює за різними напрямами з багатьма інститутами: Оксфордським, Ягеллонським, Алабамським.

    У рейтингу ЮНЕСКО знаходиться в ТОП-200 кращих ВНЗ. Отримав три зірки якості від QS Stars University Rankings.

    Клініки при університеті

    До списку включені:

    • Київська міська дитяча лікарня №12. Багатопрофільна установа на 610 ліжко-місць, розташована в Печерському районі Києва. При лікарні працюють травмпункти: опорно-руховий і щелепно-лицевий.
    • Київська міська дитяча лікарня №5. Багатопрофільна лікарня з високим рівнем обслуговування.
    • Київська міська дитяча лікарня №8. Лікарня на 120 ліжко-місць. Приймає пацієнтів-сиріт, малозабезпечених, дітей-інвалідів.
    • Київська міська лікарня №1. Багатопрофільна установа вищої кваліфікації з можливістю обслужити 500 тисяч осіб. Має інноваційну матеріально-технічну базу для проведення обстежень та аналізів різного рівня складності.
    • Київський пологовий будинок №5. Пологовий будинок спрямований на допомогу складним породіллям з важкими патологіями. Має власну школу акушерів-гінекологів. Працює з багатьма медичними центрами.
    • Клініка «Борис». Медичний центр, який об’єднав дорослих і дитячих вузькопрофільних фахівців в одному місці.
    • Медичний центр «Оберіг» Багатопрофільний лікувальний заклад, що спеціалізується на онкології, трансплантації органів, дитячому та дорослому здоров’ю.
    • Інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова. Медичний заклад, що спеціалізується на трансплантології та розвитку хірургії в Україні. Понад 650 методик лікування, розроблених в інституті, запатентовані.
    • Інститут раку. Спеціалізується на методах боротьби з онкологією. Завдяки збалансованому підходу в лікуванні та впровадженню сучасних технологій, лікарям центру вдається повертати пацієнтам жагу до життя.
    • Медичний центр стоматології Богомольця. Надає широкий спектр стоматологічних послуг для дорослих і дітей. У клініці працюють хірурги, ортодонти, терапевти, ортопеди.

    Видатні випускники

    Навчальний заклад подарував світу чимало видатних особистостей, які вплинули на мільйони життів.

    Серед них:

    • Михайло Опанасович Булгаков — випускник медичного факультету, лікар, письменник, драматург. Чого тільки вартий його роман «Майстер і Маргарита».
    • Чазов Євген Іванович – академік, кардіолог, доктор медичних наук. Лікує деяких керівників колишнього СРСР.
    • Коротич Віталій Олексійович — письменник, поет, сценарист, оглядач. Є членом академії мистецтва і літератури США, головний редактор журналу «Огонек», політик.
    • Ємець Ілля Миколайович — лікар, кардіохірург, доктор наук, професор кафедри дитячої кардіології, директор науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Обіймав посаду Міністра охорони здоров’я.
    • Комісаренко Сергій Васильович — біохімік, дипломат, директор Інституту біохімії, академік НАН України.
    • Голубовська О. А. — фахівець з інфекційних захворювань, володарка нагород за заслуги перед суспільством, активний борець із COVID-19. 
    • Амосова Катерина Миколаївна – кардіолог, доктор медичних наук, головний редактор журналів «Серце і судини», «Therapia».

    Цей список можна продовжувати до нескінченності, оскільки щороку з’являються нові зірки, які роблять відкриття і досягають небувалих висот. Але найголовніше — це кожен, хто виходить зі стін університету, — вже зірка, яка рятує життя і творить дива.

    Переваги навчання в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця

    Чому іноземному абітурієнту варто обрати медичний університет Богомольця?

    1. Професіонали-практики. Тут навчають, як вижити самому і рятувати людей в умовах невизначеності. Викладачі ВНЗ — лікарі-практики, які знають всі плюси і мінуси.
    2. Американський підхід у навчанні. Університет ставить перед собою амбітні цілі — випускати лікарів за рівнем підготовки і знань як в США і покращувати якість європейської медицини.
    3. Саморозвиток. Університет і студенти працюють над реформами внутрішнього навчання та розвитку. Педагоги безперервно мотивують, надихають і навчають студентів не чекати допомоги від держави або спонсорів, а постійно діяти. І навіть якщо не виходить відразу поліпшити якийсь аспект роботи, викладачі вчать зростати, розвиватися самостійно.
    4. Диплом. Український диплом визнають усі країни світу. Десь потрібно підтверджувати кваліфікацію, проходячи жорсткі умови відбору. Десь, навпаки, знижують вимоги тільки щоб заманити українських фахівців до себе. Факт залишається фактом, українські дипломовані фахівці затребувані скрізь — і тим, хто навчався, скласти тест не становитиме труднощів.
    5. Інтернаціональність. Ти вчиш українську, а твої однокурсники – англійську або твою рідну мову. Таким чином ти розвиваєшся сам і допомагаєш розвиватися іншим.
    6. Практика. Завдяки потужній матеріально-технічній базі всі студенти на практиці опановують теоретичні знання. До речі, медичний університет Богомольця першим відмовився від використання дослідів на тваринах.

    Підіб’ємо підсумки

    ВНЗ забезпечить дипломом:

    • молодшого спеціаліста;
    • спеціаліста;
    • бакалавра;
    • магістра. 

    Навчання, залежно від спеціальності, триває 5-6 років, навчальний рік становить 40 тижнів, а на літніх і зимових канікулах студенти проходять практику для вдосконалення практичних навичок.

    Для підтвердження і присвоєння кваліфікації всі студенти в обов’язковому порядку проходять інтернатуру. Тривалість післядипломної практики — від 3 місяців до року.

    Диплом Національного університету Богомольця цінується в Україні та за кордоном. Завдяки високому рівню освіти та збалансованому підходу до практики студентів тепло зустрічають у Польщі, Румунії, Чехії, Латвії, Німеччині, Франції та інших країнах.
    Офиційний сайт університета http://www.nmu.ua/

    Бажаєте отримати диплом, який відкриє дорогу до будь-якої країни світу?

    ККомпанія Status Ko до Ваших послуг. Дійте!

    Читати далі

    Популярні ВНЗ

    Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)

    Детальніше

    Вінницкий національний медичний університет ім.
    М.І. Пирогова

    Детальніше

    Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

    Детальніше

    Житомирський медичнй інститут

    Детальніше

    Львівський НМУ им. Данила Галицького

    Детальніше

    Дякуємо!

    Ваш запит прийнятий!

     

    Наші менеджери зв’яжуться з вами у найближчий час!

    error: Content is protected !!