Дніпропетровська медична академія МОЗ України

У навчанні не можна зупинятися.

© Сюнь-цзи

Замовити консультацію

    Спеціальності

    Медицина

    Стоматологія

    Фармація, промислова фармація

    Правила вступу

    Прийом іноземних громадян на навчання здійснюється на підставі:
    – міжнародних договорів України;
    – загальнодержавних програм;
    – договорів, укладених університетом із юридичними та фізичними особами.
    Абітурієнти подають до Університету такі документи:

    1. Заяву встановленого зразка;
    2. Документ (оригінал та його копію у 2-х примірниках) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
    3. Додаток (оригінал та його копію у 2-х примірниках) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності);
    4. Академічну довідку, видану іноземним / українським навчальним закладом (у разі переведення або відновлення навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);
    5. Копію паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства в 2-х примірниках (оригінал надається); 
    6. Медичний сертифікат про стан здоров’я, посвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до від’їзду на навчання в Україну, або довідку встановленого зразка, видану закладом охорони здоров’я України;
    7. Поліс медичного страхування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
    8. 8 фотографій розміром 30 х 40 мм;

    Документи, зазначені у підпунктах 1–7 цього пункту, мають бути перекладені на українську мову з нотаріальним засвідченням копії документа та його перекладу органами нотаріальної служби України.
    Документи, зазначені в підпунктах 1–4 цього пункту, повинні бути засвідчені в країні їх видачі способом, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, і легалізовані відповідною зарубіжною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
    Навчання іноземців на підготовчих факультетах, відділеннях (підрозділах) в Україні здійснюється за денною формою згідно з навчальними програмами, розробленими навчальними закладами.
    Зарахованим на навчання за денною формою іноземцям видається студентський квиток державного зразка.
    Відрахування, переривання навчання, відновлення та переведення іноземців здійснюються в порядку, як і для громадян України, на підставі наказу навчального закладу.
    Оплата освітніх послуг, що надаються навчальними закладами іноземцям, здійснюється за договорами (контрактами) за кошти фізичних або юридичних осіб.
    Періоди навчання іноземних студентів визначаються окремим наказом навчального закладу відповідно до тривалості освітніх (наукових) програм і охоплюють також термін, необхідний для вступу на наступний рівень освіти та (або) здійснення офіційного посвідчення отриманих після завершення навчання документів.
    Зарахування до університету здійснюється за результатами вступних іспитів за умови складання всіх іспитів на позитивні оцінки відповідно до критеріїв оцінювання.

    * Для отримання детальнішої інформації звертайтеся за консультацією до фахівців Статус Ко.

    Вартість

    Вартість навчання за 1 рік (англійська / українська)*

    Спеціальність: Українська Англійська
    Медицина 3250 $ 3450 $
    Стоматологія 3250 $ 3450 $
    Фармація, промислова фармація 2650 $
    Мовні підготовчі курси 1 000 $
    Розміщення в гуртожитку університету на рік 1 000 $
    Запрошення на навчання – одноразова оплата 100 $
    Вартість доставки DHL – одноразовий платіж 100 $
    Медичне страхування та міграційне страхування на 1 рік – одноразовий платіж 150  $
    Медичне страхування та міграційне страхування на 4 роки – одноразовий платіж 350 $
    Зустріч в аеропорту, трансфер до університету, заселення в гуртожиток / квартиру – одноразово. 100 $
    Українське повне медичне обстеження 100 $
    Послуги компанії та особистого агента на весь період навчання – одноразова оплата 400 $

    Як вступити?

    02
    Замовити запрошення
    03
    Отримати Візу
    04
    Приїзд в Україну
    05
    Вступ до ВНЗ

    Опис ВНЗ

    Дніпровський державний медичний університет (Дніпропетровська медична академія МОЗ України, Дніпропетровська медична академія МЗ України ДУ) – навчальний заклад України з вищим ступенем (4-й рівень) акредитації. Заклад готує фахівців за такими напрямками, як лікувальна справа, профілактична медицина, клінічна фармація, медсестринство, стоматологія.

    У 2016 році академія відзначила своє 100-річчя..

    Історія

    Навчальний заклад має більше ніж столітню історію. Заснований у 1916 році як медичний факультет вищих жіночих курсів у Єкатеринославі (Дніпропетровськ, нині – Дніпро).

    У 1918 році курси були реформовані в Єкатеринославський університет, а медичний факультет став самостійним ВНЗ і отримав назву Єкатеринославська медична академія.

    1937 р. – в академії відкрився педіатричний факультет.

    1956 р. – почав працювати фармацевтичний факультет.

    1959 р. – було відкрито вечірнє відділення медфаку.

    1963 р. – створено стоматологічний факультет.

    1973 р. – на базі дніпропетровських і криворізьких клінік організовано факультет удосконалення лікарів.

    1974 р. – відкрилося підготовче відділення.

    1995 р. – відбувся перший випуск іноземних громадян як спеціалістів.

    2001 р. – створено проблемну лабораторію «Нові інформаційні технології в медицині».

    16 березня 2021 року наказом Міністерства охорони здоров’я України ВНЗ отримав статус університету і був перейменований на Дніпровський державний медичний університет.

    Інфраструктура

    ДДМУ займає площу 85 га, має 6 навчальних корпусів (5,2 га), в яких розміщуються 607 аудиторій і лабораторій, і 7 гуртожитків (4,6 га), в яких проживає понад 2000 студентів. При академії є спорткомплекс, віварій, санаторій, спортивний табір, навчально-наукова бібліотека, технічний центр і два музеї.

    43 клінічних відділення розташовані на базі 27 лікарень і використовують понад 15 000 ліжок. На клінічній базі ВНЗ організовано 29 спеціалізованих медичних центрів.

    Після закінчення навчання випускники можуть вибрати спеціалізацію будь-якого медичного профілю

    Структура

    Щороку університет закінчують приблизно 4500 студентів, з яких близько 980 – іноземці з усього світу. З моменту його заснування отримали навчання понад 49 000 лікарів, стоматологів, фармацевтів, медсестер.

    Вузівське навчання проводять 566 професорів, у тому числі провідні вчені, лікарі вищої медичної кваліфікації, включно з 18 професорами та 96 док. мед. наук.

    До складу університету входять 6 факультетів (два медичних, два міжнародних, один стоматологічний, один післядипломного навчання) з 56 кафедрами. Навчання на 1-му міжнародному факультеті здійснюється французькою мовою, який приймає студентів із різних країн.

    Студентам пропонується прикладне навчання в 27 лікарнях міста та його околицях.

    Також є підготовче відділення для іноземних громадян з 4 кафедрами, включно з мовною підготовкою.

    Підготовче відділення для іноземних громадян

    Підготовче відділення для іноземних громадян – це спеціальне відділення для нерезидентів або осіб без громадянства, які бажають отримати вищу освіту в Україні. Університет пропонує різні типи курсів іноземних мов і готує абітурієнтів до від’їзду з країни походження для отримання вищої освіти в одному з університетів світу, що найшвидше розвиваються.

    Основна функція підготовчого відділення –гарантувати, що всі іноземні студенти, які записуються на програму, відповідають всім вимогам, необхідним для початку навчання в університеті. Мета полягає в тому, щоб кожен іноземний студент, який бере участь у програмі, відчував себе повністю прийнятим під час навчання в університеті. Усе, що вимагається від студентів, складається з проходження академічних семінарів, факультативів, складання національного іспиту.

    Післядипломна освіта

    Післявишівська підготовка фахівців у ДДМУ здійснюється на факультеті післядипломного навчання (інтернатура – за 39 спеціальностями, аспірантура – за 21 спеціальністю, ординатура – за 24 спеціальностями).

    Для проходження курсу з громадської охорони здоров’я необхідні дослідження в аспірантурі та докторантурі. Відділення аспірантури та докторантури є автономним підрозділом. На додаток до дослідницької, клінічної та викладацької діяльності університет також проводить безліч заходів, спрямованих на підтримку якості та стандартів освіти та досліджень в університеті. Серед цих заходів –огляд академічної політики, процедур і служб підтримки студентів для післядипломного навчання за кордоном.

    Післядипломна освіта доступна в багатьох галузях медицини, таких як загальна медицина та стоматологія, фармакологічні науки, біологічні науки, гігієна праці. Ступінь доктора філософії в галузі охорони здоров’я – докторський ступінь, який можна отримати, займаючись дослідженнями, присвяченими проблемам здоров’я, які стосуються широкої громадськості. Для отримання ступеня доктора філософії в галузі охорони здоров’я особлива увага приділяється взаємозв’язку між здоров’ям і культурою, основаного на принципах соціальних наук. Ця спеціальність у сфері громадської охорони здоров’я пропонує комплексну програму вивчення громадської охорони здоров’я. Студенти, які бажають отримати цей ступінь, можуть спеціалізуватися на викладачів або дослідників, приділяючи особливу увагу здоров’ю населення, епідеміології та профілактиці, оцінці ризиків і політиці.

    Ступінь доктора присуджується кандидатам, які відповідають критеріям, встановленим факультетом. Докторантура потребує великого обсягу опрацювання літератури, участі в міждисциплінарних семінарах, нагляду та оцінки опублікованих робіт, дисертацій і рецензування.

    Першими керівниками докторантів із арабських країн в ДДМУ були професори: В. П. Кришень (хірургія), В. М. Школьник (неврологія) і В. П. Федотов (дерматологія).

    Розміщення студентів

    ДДМУ забезпечує гарантоване проживання всім іноземним студентам, які отримали академічну пропозицію. Для студентів є кілька варіантів розміщення, і важливо враховувати, бажають вони жити самостійно чи насолоджуватися життям у студентській спільноті.

    Проживання в гуртожитку дозволяє поєднати зручність проживання поруч із університетськими будівлями, доступ до програм і послуг, які допоможуть вам розвиватися в навчанні, можливість зав’язати міцні дружні відносини, а також комфортне і доступне життя. Розміщення за межами кампуса можна отримати в орендованих квартирах. Пропоновані апартаменти та будинки мебльовані і різняться за розміром, кількістю зручностей і вартістю.

    Університет пропонує студентам проживання в 7 комфортабельних гуртожитках, розташованих у різних точках міста, але до яких зручно діставатися громадським транспортом (автобусом, трамваєм, тролейбусом).

    У третьому гуртожитку проживають учні на 1-му медичному факультеті, а також лікарі-інтерни та курсанти факультету післядипломної освіти. Четвертий і сьомий гуртожитки заселені переважно студентами 1-го медичного факультету. У шостому гуртожитку в основному проживають учні 2-го медичного факультету.

    Гуртожитки сучасного типу складаються з 2-3-місних кімнат з усіма зручностями. Усі кімнати добре організовані та просторі – з ліжком, столом і стільцем, з гарячою і холодною водою, центральним опаленням, доступом в Інтернет і відповідним освітленням для навчання і відпочинку. Територія будинку охороняється і контролюється службою безпеки. Біля кожної кімнати є кухня з необхідною технікою (холодильник, плита, мікрохвильова піч).

    Продукти можна придбати у найближчих магазинах і супермаркетах. На території вишу також є кілька студентських їдалень і кафе.

     

    Співпраця

    На сьогодні укладено близько 30 угод і договорів про наукове співробітництво, серед яких угоди з університетами Амстердама (Нідерланди), Копенгагена (Данія), Трієста (Італія) та ін.

    Міжнародний факультет має партнерські відносини із зарубіжними університетами, в тому числі з 2 франкомовними (Марокко і Туніс). Франкомовна навчальна команда, яка користується підтримкою свого керівництва, дуже динамічна і прагне інтегрувати мережу AUF, а також мережу медичних університетів-членів AUF в ОЕС.

    В університеті навчаються керівники та дослідники з Державного космічного агентства України та Аудиторсько-консалтингової фірми «Южное». Тісні зв’язки із середніми школами, зокрема, в межах невеликої регіональної академії наук, де 400 школярів знайомляться з дослідженнями на різних факультетах. Міські та регіональні олімпіади, олімпіади з фізики та математики серед загальноосвітніх шкіл організовуються за активної участі професорсько-викладацького складу ВНЗ.

    Переваги університету

    • Підготовка іноземних громадян у сфері охорони здоров’я.
    • Здійснення якісної підготовки висококваліфікованих фахівців для галузі охорони здоров’я.
    • Широкий вибір спеціальностей з підготовки вітчизняних та іноземних студентів (біохімія, анатомія, фармакологія, педіатрія, імунологія, мікробіологія, ортопедія, урологія, гінекологія та акушерство, анестезіологія, хірургія, дерматологія, офтальмологія, гістологія, ендокринологія, інфекційні хвороби та ін.).
    • Прикладне навчання в лікарнях міста та околицях.
    • Лідерство в програмах міжнародного співробітництва та академічної мобільності.
    • Доступна вартість житла.

    Офіційний сайт університету: https://www.dsma.dp.ua/ 

    Читати далі

    Популярні ВНЗ

    Вінницкий національний медичний університет ім.
    М.І. Пирогова

    Детальніше

    Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)

    Детальніше

    Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

    Детальніше

    Житомирський медичнй інститут

    Детальніше

    Львівський НМУ им. Данила Галицького

    Детальніше

    Дякуємо!

    Ваш запит прийнятий!

     

    Наші менеджери зв’яжуться з вами у найближчий час!

    error: Content is protected !!