Приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет»

Вчитися бути лікарем – це означає вчитися бути людиною. Медицина для справжнього лікаря більше ніж професія – вона спосіб життя.

© Олександр Білібін

Замовити консультацію

    Специальности

    Медицина

    Стоматологія

    Фармація, промислова фармація

    Правила вступу

    Прийом іноземних громадян на навчання здійснюється на підставі:
    – міжнародних договорів України;
    – загальнодержавних програм;
    – договорів, укладених університетом із юридичними та фізичними особами.
    Абітурієнти подають до Університету такі документи:

    1. Заяву встановленого зразка;
    2. Документ (оригінал та його копію у 2-х примірниках) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
    3. Додаток (оригінал та його копію у 2-х примірниках) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності);
    4. Академічну довідку, видану іноземним / українським навчальним закладом (у разі переведення або відновлення навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);
    5. Копію паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства в 2-х примірниках (оригінал надається); 
    6. Медичний сертифікат про стан здоров’я, посвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до від’їзду на навчання в Україну, або довідку встановленого зразка, видану закладом охорони здоров’я України;
    7. Поліс медичного страхування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
    8. 8 фотографій розміром 30 х 40 мм;

    Документи, зазначені у підпунктах 1–7 цього пункту, мають бути перекладені на українську мову з нотаріальним засвідченням копії документа та його перекладу органами нотаріальної служби України.
    Документи, зазначені в підпунктах 1–4 цього пункту, повинні бути засвідчені в країні їх видачі способом, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, і легалізовані відповідною зарубіжною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
    Навчання іноземців на підготовчих факультетах, відділеннях (підрозділах) в Україні здійснюється за денною формою згідно з навчальними програмами, розробленими навчальними закладами.
    Зарахованим на навчання за денною формою іноземцям видається студентський квиток державного зразка.
    Відрахування, переривання навчання, відновлення та переведення іноземців здійснюються в порядку, як і для громадян України, на підставі наказу навчального закладу.
    Оплата освітніх послуг, що надаються навчальними закладами іноземцям, здійснюється за договорами (контрактами) за кошти фізичних або юридичних осіб.
    Періоди навчання іноземних студентів визначаються окремим наказом навчального закладу відповідно до тривалості освітніх (наукових) програм і охоплюють також термін, необхідний для вступу на наступний рівень освіти та (або) здійснення офіційного посвідчення отриманих після завершення навчання документів.
    Зарахування до університету здійснюється за результатами вступних іспитів за умови складання всіх іспитів на позитивні оцінки відповідно до критеріїв оцінювання.

    * Для отримання детальнішої інформації звертайтеся за консультацією до фахівців Статус Ко.

    Вартість

    Вартість навчання за 1 рік (англійська / українська)*

    Спеціальність:

    Українська

    Англійська

    Медицина 

    2500 $

    3500 $

    Стоматологія

    2600 $

    3800 $

    Фармація, промислова фармація 

    2550 $

    3100 $

    Мовні підготовчі курси

    1 200 $

    Розміщення в гуртожитку університету на рік

    1 000 $

    Запрошення на навчання – одноразова оплата

    100 $

    Вартість доставки DHL – одноразовий платіж

    100 $

    Медичне страхування та міграційне страхування на 1 рік – одноразовий платіж

    150  $

    Медичне страхування та міграційне страхування на 4 роки – одноразовий платіж

    350 $

    Зустріч в аеропорту, трансфер до університету, заселення в гуртожиток / квартиру – одноразово.

    100 $

    Українське повне медичне обстеження

    100 $

    Послуги компанії та особистого агента на весь період навчання – одноразова оплата

    400 $

    Як вступити?

    02
    Замовити запрошення
    03
    Отримати Візу
    04
    Приїзд в Україну
    05
    Вступ до ВНЗ

    Опис вузу

    Київський медичний університет (КМУ) – недержавний вищий навчальний заклад Києва та перший приватний медичний виш ближнього зарубіжжя. Поєднує стандарти державної медичної освіти та ефективні широко застосовувані нетрадиційні методи лікування. Має IV рівень акредитації та ліцензію МОН України.

    Історія

    КМУ засновано в 1992 році Українською асоціацією народної медицини (УАНМ), набув нинішнього статусу в 1998 році – Приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет».

    Університет заснував В. В. Поканевич – заслужений лікар України, канд. мед. наук, доцент, гендиректор УАНМ, позаштатний працівник Міністерства охорони здоров’я України за спеціальністю «Народна і нетрадиційна медицина».

    Структура

    Університет навчає студентів за напрямом «Охорона здоров’я» на трьох факультетах: медичному (денна форма навчання, 6 років), стоматологічному (денна форма, 5 років), фармацевтичному (денна і заочна форми, 5 і 5,5 років, відповідно).

    Також діють підготовче відділення для іноземних громадян (денна форма навчання, 10 місяців), міжнародний факультет (стоматологія / медицина / фармація) і Харківський інститут медицини та біологічних медичних наук..

    Щороку у виші навчається близько 4 000 студентів, 30% яких становлять іноземні громадяни з 60 країн Європи, Азії, Африки, Північної Америки. Іноземні студенти, що навчаються на міжнародному факультеті, мають можливість пройти практику в клініках України, Польщі та Німеччини.

    Професорсько-викладацький склад університету охоплює близько 500 осіб, які працюють на 24 кафедрах. Кожен п’ятий викладач – доктор наук, кожен третій – кандидат наук.

    Навчальний процес складається з лекцій (знайомство з основними науково-теоретичними положеннями), семінарів (закріплення основ теоретичних знань, отриманих на лекції), практичних занять (формування навичок застосовувати отримані знання для вирішення практичних завдань), лабораторних занять (глибоке засвоєння знань за допомогою оцінки результатів експерименту), індивідуальних занять (розкриття індивідуальних професійних здібностей), консультацій (як індивідуальних, так і групових, що проводяться безпосередньо перед заліком або іспитом).

    Випускники ступенів «спеціаліст» і «магістр» (лікарі, лікарі-стоматологи, фармацевти) послідовно здають три іспити – ЄДКІ або КРОК 1, КРОК 2 і КРОК 3.

    Матеріально-технічна база

    Інфраструктуру університету складають навчально-адміністративний корпус, навчальний корпус, стоматологічний центр, гуртожиток, стадіон.

    Доступ до навчально-методичних та інформаційних матеріалів, а також до бази дистанційного навчання, електронної бібліотеки, організаційних повідомлень та інших сервісів вишу можливий через корпоративний електронний акаунт (логін і пароль надається деканатом на посвяті).

    На окрему увагу заслуговує Центр симуляційного навчання та оцінки, де студенти засвоюють і відпрацьовують практичні навички на манекенах і симуляторах. У Центрі навчають доглядати за ранами різного характеру, виконувати різні види ін’єкцій, катетеризації сечового міхура, встановлювати шлунковий зонд тощо. Також студенти здобувають навики, що необхідні для надання невідкладної допомоги. За допомогою симуляційних навчань студенти вчаться справлятися з реальними медичними ситуаціями, які потребують швидкого мислення та реакції.

    Післядипломна освіта

    Інтернатура

    Щоб поліпшити отримані в університеті знання, випускникам-інтернам пропонується пройти стажування в Польщі або Німеччині. Ці країни пропонують чудові медичні установи для стажувань, де можна відточити свої навички в різних областях медицини і отримати потенційну пропозицію про роботу.

    Інтернатура у Варшаві є найпривабливішою для тих, хто хоче працювати в дбайливому середовищі, спрямованому на поліпшення здоров’я пацієнтів. Стажування у Варшавському медичному університеті дає змогу отримати цінний досвід у області педіатричної медицини. У межах програми стажування в інтернів буде можливість працювати безпосередньо з медиками і розвивати тісні контакти і комунікативні навички, які стануть у пригоді в майбутній кар’єрі.

    Другий варіант країни для проходження для інтернатури – Німеччина. Кількість нерезидентів (включно з експатріантами), що працюють у Німеччині, неухильно зростає в результаті високого попиту на професійних лікарів у країні. Завдяки ідеальному академічному середовищу, сприятливим умовам життя, конкурентоспроможній заробітній платі і можливостям для кар’єрного зростання Німеччина – це ідеальне місце для роботи в клінічній інтернатурі.

    Ординатура

    Щоб забезпечити успішну кар’єру в клінічній медицині, необхідно пройти навчання в клінічній ординатурі. Це висококонкурентна сфера кар’єри, де зарплати зазвичай перевищують зарплати лікарів з аналогічною освітою і досвідом. Програми ординатури призначені для підготовки фахівців до керівних посад у клінічній медицині.

    На навчання приймаються громадяни України зі ступенем спеціаліста та стажем від 3 років. У відборі також можуть брати участь випускники без необхідного стажу роботи, які мають досвід в інтернатурі та рекомендацію Вченої Ради вишу на навчання в клінічній ординатурі.

    Аспірантура та докторантура

    Аспірантура призначена для випускників університетів зі ступенем спеціаліста / магістра, які бажають поглибити знання, отримані під час навчання, а також отримати додаткову кваліфікацію. Кінець навчання в аспірантурі супроводжується захистом дисертаційної роботи та (у разі успішного захисту) подальшим отриманням ступеня кандидата медичних / стоматологічних / фармацевтичних наук залежно від обраної спеціальності.

    Докторанти, у свою чергу, виконують навчальну програму, проводять дидактичні заняття, проводять дослідження під керівництвом академічного наставника, наукового керівника і мають можливість брати участь у житті наукової спільноти в країні і за кордоном. Деякі з них влаштовуються на роботу на повний або неповний робочий день, поєднуючи її з навчанням. Успішно захистивши докторську дисертацію, докторант отримує ступінь доктора медичних / стоматологічних / фармацевтичних наук.

    Навчання в аспірантурі та докторантурі також є пропозицією для установ і компаній, які бажають підвищити кваліфікацію своїх співробітників за професіями, які цінуються на ринку праці.

    Висока якість освіти, що надається Київським медичним університетом, забезпечується ретельним підбором викладацького складу (зокрема досвідчені і визнані практики), відповідними навчальними програмами і методами навчання, а також сучасним оснащенням кабінетів обладнанням, що полегшує навчальний процес.

    Знання та навички, набуті під час навчання в Інституті післядипломної освіти, допомагають у реалізації професійних планів тих, хто завдяки солідній освіті хоче відповідати вимогам до професії медика, які постійно зростають.

    Міжнародне співробітництво

    У межах своєї організаційної діяльності КМУ співпрацює з центрами підготовки вчителів, установами підвищення кваліфікації та університетами в країні й за кордоном. Завдяки цьому університет гарантує студентам високий рівень освіти та необхідне стажування.

    КМУ співпрацює з іноземними навчальними закладами, серед яких Казахський медичний університет безперервної освіти (АГІУВ), Сілезький медичний університет (Польща), Медичний університет Айчі (Японія).

    Досягнення

    Згідно з рейтингом Osvita.ua-2019, КМУ став найкращим приватним закладом вищої освіти в Україні. У 2020 році в тій самій номінації посів сьоме місце, а в конкурсі на звання кращого приватного медичного навчального закладу – друге місце.

    Переваги

    • Вигідне місце розташування (столиця України, де зосереджена велика частина транспорту, бізнесу, зв’язку, промисловості та розваг).
    • Демократична вартість навчання і відносно низькі витрати на проживання порівняно з іншими європейськими країнами.
    • Широкий вибір медичних спеціальностей.
    • Симуляційне навчання: студенти засвоюють і відпрацьовують практичні навички на манекенах і симуляторах.
    • Реальна можливість проходження стажування в Польщі або Німеччині.
    • Міжнародне визнання: 30% студентів – іноземні громадяни та особи без громадянства.
    • Звання кращого приватного вишу за оцінкою незалежних рейтингів та відгуками студентів / випускників.

    Офіційний сайт університету: www.kmu.edu.ua

    Читати далі

    Популярні ВНЗ

    Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)

    Детальніше

    Вінницкий національний медичний університет ім.
    М.І. Пирогова

    Детальніше

    Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

    Детальніше

    Житомирський медичнй інститут

    Детальніше

    Львівський НМУ им. Данила Галицького

    Детальніше

    Дякуємо!

    Ваш запит прийнятий!

     

    Наші менеджери зв’яжуться з вами у найближчий час!

    error: Content is protected !!